Kwietniowy Turnus w Ustroniu

Powitał nas deszcz jak opuszczaliśmy autokar przed Ośrodkiem KLIMCZOK, ale później było już tylko lepiej. Spacery plażą, wycieczki do ciekawych miejsc, kąpiele słoneczne, wieczorki taneczne a przede wszystkim zabiegi rehabilitacyjne to były stałe elementy pobytu 42 osobowej grupy członków Koła PZN Lubań z przewodnikami.

Zaproponowano nam zwiedzanie Świnoujścia, Kołobrzegu (rejs statkiem), wyjazd do Dobrzycy (zielone ogrody), wyjazd do pasieki (gospodarstwo agroturystyczne).

Bliskość do morza, aquaparku, dobra atmosfera i wyżywienie to mocne atuty ośrodka. Fachowa i doświadczona kadra dbała o nasze dobre samopoczucie. Każdy z uczestników turnusu rehabilitacyjnego oprócz zabiegów fizyko-terapeutycznych mógł wybrać coś interesującego dla siebie. W trakcie pożegnalnego spotkania z dyrekcją i kadrą wymieniono opinie o przebiegu turnusu.

Zarząd Koła zorganizował dogodny przejazd w obie strony. Korzystano z bezpośredniej informacji od służb PKP Intercity i Kolei Dolnośląskiej oraz pomocy Służb Ochrony Dworców.

Kolejne zadanie integracyjno-rehabilitacyjne zorganizowane przez Zarząd Koła zostało uznane przez uczestników za bardzo udane i godne naśladowania w kolejnych latach.

 


You may also like...