Pielgrzymka do Henrykowa

W sobotę, 27 sierpnia 2016 roku o godzinie 9.30 grupa 25 osób z naszego koła wyjechała autokarem na VII pielgrzymkę osób niepełnosprawnych Archidiecezji Wrocławskiej do Henrykowa dołączając do pielgrzymów z wrocławskiego duszpasterstwa niewidomych.

W czasie uroczystej mszy świętej panie z naszego koła złożyły w darze ofiarnym pięknie skomponowany bukiet kwiatów z krepiny wykonany przez jedną z naszych członkiń panią Krystynę Perhulak.

Po zakończeniu nabożeństwa podano smakowity bigos, a jego spożywanie na świeżym powietrzu umilały piękne śpiewy biesiadne w wykonaniu zespołów reprezentujących różne grupy osób niepełnosprawnych. Niektórym nawet panujący upał nie przeszkodził w poderwaniu się do tańca. Inni mieli czas na spotkania, rozmowy i spacery. O godzinie 16.00 grupa udała się w podróż powrotną.You may also like...