OFERTA DLA CZŁONKÓW PZN

OFERTA DLA CZŁONKÓW PZN

Weekend sierpniowy w NESTORZE w Muszynie

Tylko 300 zł za 4 dni i mnóstwo atrakcji

Ośrodek Wypoczynkowy Polskiego Związku Niewidomych „Nestor” w  Muszynie zlokalizowany jest w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie  rezerwatu lipowego „Obrożyska” – największego skupiska lipy górskiej w Europie.  Rozległy i ukwiecony ogród zachęca gości ośrodka do wypoczynku i relaksu z dala od hałasu i zgiełku wielkomiejskiego. Altany, oczko wodne, alejki spacerowe, śpiew ptaków i szum drzew otaczający „Nestor” prowokuje do smakowania każdej chwili w miejscu magicznym, a tak spędzany czas pomoże każdemu zregenerować siły szybciej i trwalej.

Ośrodek Wypoczynkowy „Nestor” zlokalizowany jest w zacisznym zakątku Muszyny, jednak do centrum i największych atrakcji oferowanych przez Muszynę dzieli go niespełna 1 do 3 km (siłownia na świeżym powietrzu, Park zmysłów, park Magicznych Ogrodów, Ogród Biblijny, Muzeum Państwa Muszyńskiego, Dwór Starostów itp…)

Fachowa obsługa ośrodka  postara się umilić czas gościom organizując ogniska, wieczorki taneczne oraz wycieczki w malownicze zakątki Beskidu Sądeckiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, ośrodek oferuje możliwość organizacji wypraw, wycieczek i spacerów w okolicach malowniczej Doliny Popradu, a także w sąsiadującej Słowacji i na Węgrzech.

Swoim gościom Ośrodek Wypoczynkowy „Nestor” oferuje 73 miejsca noclegowe w pokojach 1,2,3 osobowych, z węzłem  sanitarnym. Wszystkie pokoje wyposażone są w  TV , radio, czajnik bezprzewodowy. Pracownicy kuchni dbają o przygotowywanie smacznych posiłków i odpowiednich diet dostosowanych do indywidualnych schorzeń (cukrzycowa, wątrobowa, niskotłuszczowa).

Poza wypoczynkiem Ośrodek specjalizuje się w rehabilitacji osób niepełnosprawnych szczególnie niewidomych i niedowidzących. Ośrodek „Nestor” wyposażony jest w niezbędne  udogodnienia dla osób niepełnosprawnych m.in.: rozwiązania kolorystyczne, barierki prowadzące na ciągach komunikacyjnych, oznakowania brajlowskie drzwi ogólnego przeznaczenia oraz gabinetów medycznych, wypukłe oznakowania drzwi, winda itp. W biblioteczce znajdują się liczne pozycje dostępne drukiem jak również w języku braille’a.

SPECYFIKACJA OFERTY

Promocyjny pobyt rozpoczyna się kolacją 11.08.2017 , a kończy się obiadem 15.08.2017

Cena 300 zł za cały pobyt od osoby

W cenie:

 • 4 noclegi
 • 4 całodzienne wyżywienia
 • Wieczorek taneczny ze słodkim poczęstunkiem (muzyka mechaniczna)
 • Góralskie ognisko z muzyką regionalną na żywo
 • Piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym: zwiedzanie Muszyny miasta ogrodów

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu w promocyjnej cenie do 16.08.2017

Do dyspozycji gości oddajemy również:

 • Kawiarnię
 • Salę TV z kominkiem.
 • Salę gier: tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, darts.
 • Zadaszone, duże miejsce do organizacji ognisk
 • Sale rekreacyjno – wykładowe
 • Salę rehabilitacji ruchowej
 • Dostęp do internetu bezprzewodowego

Opłata klimatyczna wynosi:

– dzieci do 3 lat –  1,00 zł / doba
– dzieci starsze oraz osoby pełnoletnie –  3,40 zł / doba.

Z OPŁATY ZWOLNIONE SĄ OSOBY Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI 04-0 ORAZ ICH OPIEKUNOWIE

REZERWACJA  POD NUMEREM

 +48 18 4714029, oraz e-mail  nestordyrektor@gmail.com.pl


You may also like...