SPOTKANIE Z POEZJĄ

Zarząd Koła PZN w Jeleniej Górze zaprosił swoich Członków, pasjonatów poezji na spotkanie z poetką Ireną Hryncewicz – naszą Członkinią. Spotkanie odbyło się w dniu 12.10.2016 r. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27. Pani Irena Hryncewicz czytała wiersze patriotyczne i miłosne, promując swoją nową książkę pt. „Wiersze wybrane”. Poetka i jej Przyjaciele czytali wiersze pt. “Różaniec”, “Moje Miasto”, “Lasy”, “Podaruj serce” i wiele innych. Oprawię muzyczną opracował  Pan Jerzy Patraszewski (Członek naszego Koła). Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Jeleniogórskiego Klubu Literackiego, Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej oraz Książnica Karkonoska. Uczestniczyło 10 osób z naszego Koła.You may also like...