Laureat Idol Środowiska 2018

Na konferencji “Jesteśmy razem”, która odbyła się w dniu 08.06.2018r. we Wrocławiu wyłoniono zwycięzców  głosowaniu na Idol Środowiska w województwie dolnośląskim. Zwyciężyła nasza dyrektor Anna Jaworska otrzymując 142 głosy.

doplom dla Anni Jaworskiej - za zwycięstwo w głosowaniu w konkursie Idol 2018

Serdecznie gratulujemy!

Podziękowania od zwycięzcy – Anny Jaworskiej

“Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za nominację, ale przede wszystkim za każdy głos, który Państwo na mnie oddali. Już drugi rok z rzędu zostałam mianowana w konkursie Fundacji Szansa dla Niewidomych „Idol” w kategorii „Idol środowiska” w województwie dolnośląskim. Drugi raz też zdobyła w tej kategorii najwięcej głosów – w tym roku aż 142. Samą nominację, jak również wynik głosowania odbieram jako ogromne wyróżnienie, ale – co może najważniejsze – jako ocenę mojej pracy na rzecz środowiska osób niewidomych i słabo widzących. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali.”

Dalszy ciąg konferencji

Na konferencji swoje przemówienie na temat dostępności miała nasza prezes Elżbieta Lipińska. Po przemówieniach i wręczeniu dyplomów zwycięzcom konkursu Idol odbyło się spotkanie autorskie z współautorem książki “Świat opisywany dźwiękiem” Januszem Miroswskim.

 


You may also like...