Asystent w galerii handlowej Wroclavia

Po monitorującej wizycie naszych przedstawicieli w galerii handlowej Wroclavia otrzymaliśmy odpowiedź od rzecznika prasowego Wroclavii:

“Zapraszamy gości centrum handlowego Wroclavia do korzystania z asysty naszego pracownika, wyznaczonego do pomocy osobom z niepełnosprawnością (kontakt pod nr telefonu 510 011 898, w godzinach otwarcia centrum).

Staramy się, aby wizyta we Wroclavii była przyjemna i jak najprostsza dla każdego z odwiedzających, w tym dla osób niedowidzących. Dlatego też wejścia do centrum są czytelnie, kontrastowo oznaczone. Recepcja i zarazem punkt informacyjny znajdują się w miejscu łatwo dostępnym – na poziomie 0 centrum, w pobliżu wejścia od strony dworca, w pobliżu fontanny. W recepcji dostępny jest przewodnik po centrum w alfabecie Braille’a. W windach na panelach zapewniliśmy wypukłe cyfry i oznaczenia w alfabecie Braille’a oraz odpowiednie komunikaty głosowe. Informacje kierunkowe są rozmieszczone w całym centrum, w dobrze widocznych miejscach, a znaki mają wysoki kontrast w stosunku do tła.

Ponadto, we współpracy z Fundacją Integracja przeprowadzamy testy i poszukujemy rozwiązań, które w przyszłości jeszcze bardziej  ułatwią osobom niepełnosprawnym korzystanie z naszego centrum.”

 You may also like...