Darmowy dowóz zakupów dla osób niepełnosprawnych we Wrocławiu

Akcja #DowieziemyZaDarmo prowadzona przez Taxi Grosz we Wrocławiu polega na darmowym dowozie zakupów seniorom powyżej 65 roku życia, oraz osobom niepełnosprawnym w każdym wieku.

Akcja obejmuje każdego seniora w wieku 65+🧓👴👵, który przy składaniu zamówienia zgodzi się na okazanie dokumentu tożsamości celem potwierdzenia wieku oraz osobę niepełnosprawną pełnoletnią, która przy odbiorze zakupów okaże Legitymację Osoby Niepełnosprawnej. Za dowóz zamówienia osobie niespełniajacej tych warunów obowiązuje dopłata w wysokości 20zł💰.

Aby skorzystać wystarczy zadzwonić pod numer ☎️ 796 000 666 i podać adres. Dyspozytor 👩‍💻 przyjmie zamówienie – listę zakupów 📃. Chodzi o produkty podstawowej potrzeby jak chleb 🥖, masło , mleko, warzywa 🍅🥦, środki higieniczne 🧻🧼 i tym podobne. Kierowca zrobi zakupy w najbliższym sklepie 🛒 i dostarczy pod wskazany adres. Senior przy odbiorze okaże dokument tożsamości i zapłaci za zakupy zgodnie z paragonem🧾. Osoba niepełnosprawna przy odbiorze okaże Legitymację i zapłaci za zakupy zgodnie z paragonem 🧾.
Wraz z pierwszymi zakupami adresaci otrzymają gazetki 🗞ze sklepów, by znali ceny produktów.

Więcej można przeczytać na funpagu: Taxi Grosz na Facebooku


You may also like...