PFRON zaprasza osoby niepełnosprawne do wypełnienia ankiety

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza osoby niepełnosprawne do udziału w badaniu pt. „Problemy osób niepełnosprawnych w zaopatrywaniu się w artykuły pierwszej potrzeby w czasie epidemii”
Celem badania jest pozyskanie wiedzy na temat potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie zaopatrywania się w artykuły pierwszej potrzeby oraz sposobów radzenia sobie w realizacji zakupów w sytuacjiograniczeń w poruszaniu się i w dostępie do sklepów w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii. Wyniki badania przyczynią się do określenia możliwych form wsparcia osób z niepełnosprawnościami w zakresie zaopatrzenia w podstawowe artykuły. Badanie ma charakter anonimowy.Wyniki badania będą prezentowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień. Prosimy o udzielenie szczerych odpowiedzi.
Ze względu na cel badania ankieta adresowana jest w szczególności do osób niepełnosprawnych dokonujących zakupu artykułów pierwszej potrzeby samodzielnie lub przy wsparciu rodziny, lub najbliższego otoczenia (tj. do osób niepełnosprawnych mieszkających samodzielnie lub z rodziną/opiekunami/współlokatorami).
Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.Aby rozpocząć wypełnianie ankiety, należy kliknąć na podany niżej link lub skopiować go i wkleić w okienko przeglądarki internetowej. Prosimy o wypełnienie ankietydo 8 maja 2020 r.
W razie pytań prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: badania@pfron.org.pl
Link do elektronicznej wersji ankiety DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH:
Dziękujemy za udział w badaniu,
Zespół Badawczy PFRONYou may also like...