WROCŁAW

POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH
KOŁO WE WROCŁAWIU
ul. Grunwaldzka 12b
50-355 Wrocław
Tel. do Prezesa: 721 175 989
(prosimy dzwonić w godzinach pracy Koła)
e-mail: wrocław@dolnoslaski.pzn.org.pl

Czynne: poniedziałek: 12:00 – 15:00
środa: 12:00 – 15:00

­


AKTUALNOŚCI W KOLE:

­

 • Zapraszamy na Trening Kulinarny
  W ramach Projektu „Samodzielność Niewidomych 2″ współfinansowanego ze środków PFRON zapraszamy na Trening Kulinarny.
  19 października godz. 12:00 w świetlicy PZN.
  Chęć udziału proszę zgłaszać do Karoliny Łopata pod nr. 515 088 … Więcej
 • Zapraszamy na Warsztaty Dietetyczne Zapraszamy na Warsztaty Dietetyczne w dniu 12 października 2022 r. o godz. 12:00 w świetlicy PZN (Wrocław, ul. Grunwaldzka 12b)

  Więcej

 • Zapraszamy na warsztaty kulinarne Zapraszamy na warsztaty kulinarne 28 września o godzinie 12:00 w świetlicy PZN (Wrocław ul. Grunwaldzka 12b.
  Więcej
 • Zapraszamy na Trening Kulinarny W ramach Projektu Samodzielność Niewidomych 2 współfinansowanego ze środków PFRON 21.09.2022 o godzinie 12:00 zapraszamy na Trening Kulinarny. Poruszymy temat wzmacniania odporności organizmu i przygotujemy coś pysznego.
  Liczba miejsc ograniczona.
  Chęć udziału … Więcej
 • Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w oprowadzaniu z adiodeskrypcją. Pawilon Czterech Kopuł Wrocław ul Wystawowa 1.
  Czwartek 11.08.2022
  Chęć udziału proszę zgłaszać do Karoliny Łopaty w siedzibie PZN ul Grunwaldzka 12b, telefonicznie 515 088 017 lub przez Messenger.
  Grafika z powyższymi informacjami.

  Więcej

 • Zapraszamy na Trening Psychoedukacyjny
  W ramach Projektu Samodzielność Niewidomych 2 współfinansowanego ze środków PFRON 13.09.2022 o godzinie 12:00 zapraszamy na Trening Psychoedukacyjny.
  Liczba miejsc ograniczona.
  Chęć udziału oraz propozycje tematów prosimy zgłaszać do Karoliny Łopaty w … Więcej
 • Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie

  Szanowni Państwo,
  zapraszamy do udziału w bezpłatnym Projekcie obejmującym:
  – szkolenia komputerowe,
  – obsługę Smartfonów i tabletów,
  – orientacje przestrzenną,
  – indywidualne poradnictwo,
  – warsztaty wyjazdowe
  oraz wiele więcej.

  Projekt skierowany jest dla osób bezrobotnych w wieku 18-65 … Więcej

 • Zapraszamy …
  Polski Związek Niewidomych Koło Wrocław oraz Bajki Cioci Jusi zapraszają na zajęcia
   “Mitologia Słowiańska dla początkujących”.
  03.08.2022 godzina 12:00 w świetlicy PZN. ul Grunwaldzka 12b we Wrocławiu.
  Grafika z powyższymi informacjami.

  Więcej

 • Spływ pontonowy
  Zapraszamy wszystkich chętnych na spływ pontonowy.

  Bardo Śląskie 16.07.2022
  Koszt: 65zł/os. Cena obejmuje wypożyczenie pontonu, obiad (frytki + ryba), ubezpieczenie, przejazd.
  Zapisy i wpłaty przyjmuje Karolina Łopata w siedzibie PZN ul. Grunwaldzka 12b … Więcej

 • Zapraszamy na kolejne spotkania Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach projektu – “W PZN ciągle uczę się”, który  jest skierowany do osób z niepełnosprawnościami, zamieszkałych na terenie miasta Wrocław, posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności … Więcej
 • Jak dotrzeć na Nadzwyczajne Walne Zebranie Koła PZN Wrocław Przypominamy, że już w środę –  8 czerwca 2022 r. o godz. 9.30 we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego Plac Solidarności 1/3/5  (4 piętro) odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Koła PZN Wrocław.
  Jak dojechać:

  tramwaj nr: 3, … Więcej

 • Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do skorzystania z projektu “Edukacja przez informację III”
  W ramach realizacji projektu REHABILITACJA SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZLECANYCH ZE ŚRODKÓW PFRON – Edukacja przez informację III informujemy osoby niewidome i niedowidzące z Wrocławia o możliwości skorzystania z następującego wsparcia:

  Doradztwo społeczno-prawne – wyświetl informację … Więcej

 • Zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zebranie Koła PZN Wrocław Prezydium Zarządu Okręgu Dolnośląskiego Polskiego Związku Niewidomych we Wrocławiu zaprasza członków na Nadzwyczajne Walne Zebranie Koła PZN Wrocław, które odbędzie się w dniu   8 czerwca 2022 r. o godz. 9.30 we … Więcej
 • Z żalem zawiadamiamy …
  Dnia 19 lutego br. odszedł od nas członek Koła Wrocław, Andrzej Mielczarek. Był utalentowanym poetą aktywnie działającym w kilku klubach literackich. Poniżej zamieszczamy jeden z jego utworów napisany krótko przed … Więcej
 • Zapraszamy na spotkanie z okazji Dnia Pani i Pana Zapraszamy członków PZN z Wrocławia na spotkanie z okazji Dnia Pani i Pana, które odbędzie się w dniu 11 marca 2022 roku w świetlicy PZN, w godzinach 12.00-15.00.
  Przewidziane są atrakcje oraz poczęstunek.
  Obowiązuje … Więcej
 • Informacja dla Członków Koła Wrocław Szanowni Członkowie Koła Wrocław
  Prezydium Zarządu Okręgu Dolnośląskiego PZN informuje, że Zarząd Koła Wrocław zaprzestał z dniem 1.01.2022r prowadzenia działalności na rzecz swoich członków. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy oddelegować … Więcej
 • Informacja Zarząd Okręgu  Dolnośląskiego Polskiego Związku Niewidomych informuje, że następstwem  niewykonanej  uchwały  nr  XXIV- 10/2021/Z dn. 08.11.2021 r.      o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Koła Wrocław do dnia 08.12.2021 r., zostały przejęte … Więcej
 • Spotkanie wigilijne Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski w ramach projektu z 19a otrzymał dofinansowanie na realizację zadania “Tradycje kulturowe i świąteczne” z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
  Uroczystość odbędzie się w dniu 15 grudnia … Więcej
 • Zapraszamy na Koncert Jubileuszowych z okazji 70-lecia PZN połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Białej Laski Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w realizacji projektu “Koncert jubileuszowy”, w ramach którego zostaną zorganizowane obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, oraz 70-lecia powstania Polskiego Związku Niewidomych.  W ramach uroczystości … Więcej
 • Przerwa wakacyjna Biuro Koła będzie zamknięte w dniach od 12 lipca do 28 lipca 2021 r. z powodu urlopu.
  Więcej