WROCŁAW – AKTUALNOŚCI

 • Zapraszamy na Koncert Jubileuszowych z okazji 70-lecia PZN połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Białej Laski Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w realizacji projektu “Koncert jubileuszowy”, w ramach którego zostaną zorganizowane obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, oraz 70-lecia powstania Polskiego Związku Niewidomych.  W ramach uroczystości …
 • Przerwa wakacyjna Biuro Koła będzie zamknięte w dniach od 12 lipca do 28 lipca 2021 r. z powodu urlopu.
 • Rejs statkiem po Odrze Zarząd Koła zaprasza swoich członków na rejs stateczkiem po Odrze, który odbędzie się 3 lipca 2021 r. (sobota) o godz. 12.30.
  Wypływamy z Przystani Kardynalskiej na Ostrowie Tumskim.
  Zbiórka o godz. 12.15 …
 • Z żalem zawiadamiamy ….      Z głębokim żalem zawiadamiamy , że w dniu 19 maja 2021 r. w wieku 73 lat po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas Zofia Medyk. Członkiem PZN była …
 • Wycieczka do Wojsławic i Dzierżoniowa Zarząd Koła zaprasza swoich członków na wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach i do Dzierżoniowa, która odbędzie się w dniu 29 maja 2021 (sobota):

  zwiedzanie Arboretum w Wojsławicach z przewodnikiem
  obiad
  zwiedzanie zabytków Dzierżoniowa …

 • Przerwa Świąteczno-Noworoczna Zarząd Koła informuje, że od dnia 23.12.2020 r. do 10.01.2021 r. biuro Koła będzie nieczynne z powodu przerwy Świąteczno-Noworocznej.
  Wszystkim Członkom naszego Koła życzymy zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, …
 • Zapraszamy Wrocławian do udziału w warsztatach ceramicznych Zapraszamy Wrocławian do udziału w warsztatach ceramicznych, które będą prowadzone w ramach realizacji projektu REHABILITACJA SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZLECANA ZE ŚRODKÓW PFRON – II EDYCJA-Aktywizacja przez warsztaty twórcze, zapraszamy osoby  powyżej 18 …
 • Przerwa w pracy Koła W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na Covid-19 (koronawirusa) biuro Koła będzie zamknięte od 14 do 19 października 2020 r.
  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 502 512 …
 • Zapraszamy Wrocławian do udziału w projekcie Aktywizacja przez warsztaty twórcze W ramach realizacji projektu REHABILITACJA SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZLECANA ZE ŚRODKÓW PFRON – II EDYCJA-Aktywizacja przez warsztaty twórcze, zapraszamy osoby  powyżej 18 roku życia, zamieszkałe w mieście Wrocław, posiadające orzeczenie o …
 • Wycieczka do Srebrnej Góry Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na wycieczkę do Srebrnej Góry, która odbędzie się 3 października 2020r. (sobota)
  Koszt – 50zł / osoby.
  Cena obejmuje:
  – przejazd autobusem w obie strony
  – zwiedzanie …
 • Wycieczka do Poznania Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na wycieczkę do Poznania, która odbędzie się 5 września 2020r. (sobota)
  Koszt – 50zł / osoby.
  Cena obejmuje:
  – przejazd autobusem w obie strony
  – zwiedzanie miasta …
 • Możliwość opłacania składek członkowskich na konto bankowe W związku z zapytaniami członków w jaki sposób można wpłacać składki w okresie pandemii, informujemy, że jest możliwość wpłacania składek członkowskich na konto bankowe.
  Przypominamy, że składka roczna wynosi 50zł, a …
 • Życzenia Świąteczne Z okazji Świąt Wielkanocnych Zarząd Koła PZN Wrocława składa swoim członkom najserdeczniejsze życzenia szczęścia, pomyślności a także zdrowia i wytrwałości w tym bardzo trudnym okresie.
  P.S. Dyżury Koła są zawieszone do …
 • Biuro Okręgu – ważna informacja Informujemy wszystkich członków i sympatyków, że pomimo koronowirusa PZN Okręg Dolnośląski realizuje wszystkie projekty w dotychczasowym wymiarze.
  Wszystkie osoby, które planują nas odwiedzić od dnia 12 marca (od czwartku) prosimy o …
 • Przerwa w pracy Koła Zarząd Koła informuje o przerwie świąteczno-noworocznej w dniach 18 grudnia – 07 stycznia 2020 r.
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Zarząd Koła składa swoim członkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, …
 • Z żalem zawiadamiamy …. Z żalem zawiadamiamy o śmierci wieloletniej działaczki Polskiego Związku Niewidomych Haliny Zahorskiej.
  Pani Halina Zahorska była skarbniczką od 1997 w kilku Zarządach Koła PZN Wrocław Śródmieście, a od 2015r. była skarbniczką …
 • Przerwa urlopowa Zarząd Koła informuje swoich członków, że biuro Koła będzie zamknięte w dniach 15-28 lipca 2019 roku z powodu przerwy urlopowej.
 • Wycieczka Klub Seniora zaprasza na wycieczkę do Gołuchowa i Kalisza w czwartek 6 czerwca 2019 r.
  W programie:

  Zwiedzanie zamku i Muzeum Leśnictwa w Gołuchowie z przewodnikiem
  Wspólny obiad
  Zwiedzanie Kalisza z przewodnikiem.

  Oferta skierowana jest …

 • Warsztaty dla osób niewidomych i słabowidzących „Podróże bliskie i dalekie” Serdecznie zapraszamy do Muzeum Poczty  i Telekomunikacji we Wrocławiu na warsztaty dla osób niewidomych i niedowidzących.
  Temat zajęć: „Podróże bliskie i dalekie” historia XIX-wiecznego transportu.
  Data: 8.06.2019 r., godzina 13:00
  Miejsce: Muzeum Poczty …
 • Zapraszamy wrocławskich seniorów na wycieczkę W ramach projektu „Senior też turysta”, odbędzie się dwudniowy wyjazd do Zgorzelca – Gorlitz- Bautzen, w dniach 06.09.2019 r. – 07.09.2019 r.
  Projekt skierowany jest do:

  osób powyżej 60 roku życia
  mieszkańców Wrocławia

  Wymagany …