KOMISJA REWIZYJNA KOŁA PZN W JELENIEJ GÓRZE SERDECZNIE ZAPRASZA

Komisja Rewizyjna PZN Koła w Jeleniej Górze zaprasza do składania wniosków, skarg, postulatów oraz wszelkich opinii na temat pracy Zarządu naszego Koła. Poszczególni Członkowie Komisji pełnią dyżury w każdy pierwszy wtorek miesiąca w świetlicy Koła PZN w Jeleniej Górze, pokój 411, IV piętro od godziny 11:00. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Komisją Rewizyjną naszego Koła – nr telefonu komórkowego Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, Stefana Kupki: 507 513 097.

Prosimy o nie składanie skarg, zapytań ,wniosków do osób prywatnych, ponieważ nie są one powołane i nie mają mandatu do rozwiązywania problemów wewnętrznych naszego Koła. Ponadto ich działania częściej szkodzą wizerunkowi Polskiego Związku Niewidomych niż rozwiązują jakikolwiek problem.


You may also like...