LUBIN


POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH

KOŁO LUBIN
ul. Traugutta 8/3
59-300 Lubin
Tel. 798 422 993

Czynne: środa 9:30 – 13:30, czwartek 14:00 – 16:00, wtorek – dzień dla koła

­


AKTUALNOŚCI W KOLE:

­

 • Wędrówki po ziemi lubuskiej Członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych z Lubina do którego należą mieszkańcy Powiatu lubińskiego wraz z przewodnikami zwiedzali najpiękniejsze zabytki naszego uroczego kraju w ramach projektu  pn:
  ,,Aktywność niewidomych i słabowidzących turystów”
  Po … Więcej
 • Wędrówki po ziemi mazurskiej Członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych z Lubina do którego należą mieszkańcy Powiatu lubińskiego wraz z przewodnikami zwiedzali w ramach projektu  ,, Niewidomi też mogą być turystami”
  Po raz kolejny członkowie Koła … Więcej
 • Informacja W DNIACH OD 13 – 28.07.2017R KOŁO BĘDZIE NIECZYNNE. PRZERWA WAKACYJNA.
  Więcej
 • Informacja ZARZĄD KOŁA PZN – LUBIN INFORMUJE ŻE W DNIACH 10-14. 09. 2017r. organizuje wycieczkę na MAZURY I OKOLICE.
  ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. WIĘCEJ INFORMACJI W KOLE.
  Więcej
 • Wędrówki po ziemi Kłodzkiej Członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych z Lubina wraz z przewodnikami zwiedzali zakątki Kotliny Kłodzkiej w ramach projektu ,, Aktywność  Niewidomych
  i Niedowidzących na szlaku turystycznym”
  Po raz kolejny członkowie Koła PZN wyjechali … Więcej
 • Zebranie informacyjne członków Koła PZN Informujemy, że zebranie informacyjne członków Koła Lubi odbędzie się 27.01.2016r. o godz. 10:00 w Domu Dziennego Pobytu Senior w Lubinie przy ul. Sienkiewicza 3.
  Szczegóły w Kole.
  Więcej
 • Biesczady i okolice Wycieczka krajoznawczo – edukacyjna  członków Koła PZN z Lubina w Bieszczady i okolice w ramach projektu ,, DAĆ SZANSĘ NIEWIDOMYM I NIEDOWIDZACYM” odbyła się w dn. 25-29.08.2015r. zgodnie  z planem.
  Wycieczka … Więcej
 • Wycieczka integracyjna członków Koła Polskiego Związku Niewidomych z Lubina ,,SZLAKIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA” Wycieczka integracyjna członków Koła Polskiego Związku Niewidomych z Lubina ,,SZLAKIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA” Toruń, Flombork, Malbork  i okolic odbyła się w dniach 28 – 31 lipca  2013r zgodnie z terminem
  i planem … Więcej