WROCŁAW

POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH
KOŁO WE WROCŁAWIU
ul. Grunwaldzka 12b
50-355 Wrocław
Tel. 71 322 80 13
(prosimy dzwonić w godzinach pracy Koła)
e-mail: wrocław@dolnoslaski.pzn.org.pl

Czynne: poniedziałek: 11:00 – 15:00
środa: 12:00 – 17:00

­


AKTUALNOŚCI W KOLE:

­

 • Informacja dla Członków Koła Wrocław Szanowni Członkowie Koła Wrocław
  Prezydium Zarządu Okręgu Dolnośląskiego PZN informuje, że Zarząd Koła Wrocław zaprzestał z dniem 1.01.2022r prowadzenia działalności na rzecz swoich członków. W związku z powyższym zmuszeni jesteśmy oddelegować … Więcej
 • Informacja Zarząd Okręgu  Dolnośląskiego Polskiego Związku Niewidomych informuje, że następstwem  niewykonanej  uchwały  nr  XXIV- 10/2021/Z dn. 08.11.2021 r.      o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Koła Wrocław do dnia 08.12.2021 r., zostały przejęte … Więcej
 • Spotkanie wigilijne Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski w ramach projektu z 19a otrzymał dofinansowanie na realizację zadania “Tradycje kulturowe i świąteczne” z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
  Uroczystość odbędzie się w dniu 15 grudnia … Więcej
 • Zapraszamy na Koncert Jubileuszowych z okazji 70-lecia PZN połączony z obchodami Międzynarodowego Dnia Białej Laski Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w realizacji projektu “Koncert jubileuszowy”, w ramach którego zostaną zorganizowane obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski, oraz 70-lecia powstania Polskiego Związku Niewidomych.  W ramach uroczystości … Więcej
 • Przerwa wakacyjna Biuro Koła będzie zamknięte w dniach od 12 lipca do 28 lipca 2021 r. z powodu urlopu.
  Więcej
 • Rejs statkiem po Odrze Zarząd Koła zaprasza swoich członków na rejs stateczkiem po Odrze, który odbędzie się 3 lipca 2021 r. (sobota) o godz. 12.30.
  Wypływamy z Przystani Kardynalskiej na Ostrowie Tumskim.
  Zbiórka o godz. 12.15 … Więcej
 • Z żalem zawiadamiamy ….      Z głębokim żalem zawiadamiamy , że w dniu 19 maja 2021 r. w wieku 73 lat po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas Zofia Medyk. Członkiem PZN była … Więcej
 • Wycieczka do Wojsławic i Dzierżoniowa Zarząd Koła zaprasza swoich członków na wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach i do Dzierżoniowa, która odbędzie się w dniu 29 maja 2021 (sobota):

  zwiedzanie Arboretum w Wojsławicach z przewodnikiem
  obiad
  zwiedzanie zabytków Dzierżoniowa … Więcej

 • Przerwa Świąteczno-Noworoczna Zarząd Koła informuje, że od dnia 23.12.2020 r. do 10.01.2021 r. biuro Koła będzie nieczynne z powodu przerwy Świąteczno-Noworocznej.
  Wszystkim Członkom naszego Koła życzymy zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, … Więcej
 • Zapraszamy Wrocławian do udziału w warsztatach ceramicznych Zapraszamy Wrocławian do udziału w warsztatach ceramicznych, które będą prowadzone w ramach realizacji projektu REHABILITACJA SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZLECANA ZE ŚRODKÓW PFRON – II EDYCJA-Aktywizacja przez warsztaty twórcze, zapraszamy osoby  powyżej 18 … Więcej
 • Przerwa w pracy Koła W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na Covid-19 (koronawirusa) biuro Koła będzie zamknięte od 14 do 19 października 2020 r.
  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 502 512 … Więcej
 • Zapraszamy Wrocławian do udziału w projekcie Aktywizacja przez warsztaty twórcze W ramach realizacji projektu REHABILITACJA SPOŁECZNA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZLECANA ZE ŚRODKÓW PFRON – II EDYCJA-Aktywizacja przez warsztaty twórcze, zapraszamy osoby  powyżej 18 roku życia, zamieszkałe w mieście Wrocław, posiadające orzeczenie o … Więcej
 • Wycieczka do Srebrnej Góry Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na wycieczkę do Srebrnej Góry, która odbędzie się 3 października 2020r. (sobota)
  Koszt – 50zł / osoby.
  Cena obejmuje:
  – przejazd autobusem w obie strony
  – zwiedzanie … Więcej
 • Wycieczka do Poznania Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na wycieczkę do Poznania, która odbędzie się 5 września 2020r. (sobota)
  Koszt – 50zł / osoby.
  Cena obejmuje:
  – przejazd autobusem w obie strony
  – zwiedzanie miasta … Więcej
 • Możliwość opłacania składek członkowskich na konto bankowe W związku z zapytaniami członków w jaki sposób można wpłacać składki w okresie pandemii, informujemy, że jest możliwość wpłacania składek członkowskich na konto bankowe.
  Przypominamy, że składka roczna wynosi 50zł, a … Więcej
 • Życzenia Świąteczne Z okazji Świąt Wielkanocnych Zarząd Koła PZN Wrocława składa swoim członkom najserdeczniejsze życzenia szczęścia, pomyślności a także zdrowia i wytrwałości w tym bardzo trudnym okresie.
  P.S. Dyżury Koła są zawieszone do … Więcej
 • Biuro Okręgu – ważna informacja Informujemy wszystkich członków i sympatyków, że pomimo koronowirusa PZN Okręg Dolnośląski realizuje wszystkie projekty w dotychczasowym wymiarze.
  Wszystkie osoby, które planują nas odwiedzić od dnia 12 marca (od czwartku) prosimy o … Więcej
 • Przerwa w pracy Koła Zarząd Koła informuje o przerwie świąteczno-noworocznej w dniach 18 grudnia – 07 stycznia 2020 r.
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Zarząd Koła składa swoim członkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, … Więcej
 • Z żalem zawiadamiamy …. Z żalem zawiadamiamy o śmierci wieloletniej działaczki Polskiego Związku Niewidomych Haliny Zahorskiej.
  Pani Halina Zahorska była skarbniczką od 1997 w kilku Zarządach Koła PZN Wrocław Śródmieście, a od 2015r. była skarbniczką … Więcej
 • Przerwa urlopowa Zarząd Koła informuje swoich członków, że biuro Koła będzie zamknięte w dniach 15-28 lipca 2019 roku z powodu przerwy urlopowej.
  Więcej