WROCŁAW

POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH
KOŁO WE WROCŁAWIU
ul. Grunwaldzka 12b
50-355 Wrocław
Tel. 71 322 80 13
(prosimy dzwonić w godzinach pracy Koła)
e-mail: wrocław@dolnoslaski.pzn.org.pl

Czynne: poniedziałek, środa: 11:00 – 17:00

­


AKTUALNOŚCI W KOLE:

­

 • Zaproszenie na wycieczkę Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na wycieczkę do Zamku w Rogowie Opolskim oraz do Pałacu w Mosznej koło Krapkowic.
  Wycieczka odbędzie się 18.05.2019 r. (sobota).
  Wyjazd spod siedziby Okręgu przy … Więcej
 • MPK Wrocław Jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy kierowców i motorniczych wrocławskiej komunikacji miejskiej prosimy zgłaszać pod numerem: 71 321 72 71.
  Więcej
 • Życzenia Świąteczne Zarząd Koła składa wszystkim członkom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019.
  Dyżury Koła będą wznowione od 02.01.2019r.
  Więcej
 • Szkolenie wyjazdowe w Ustroniu Morskim Zapraszamy niewidomych i słabowidzących mieszkańców Wrocławia do udziału w projekcie „Zrehabilitowany Niewidomy”.
  Projekt jest skierowany do osób nowo ociemniałych, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, zamieszkujących we Wrocławiu. Projekt ma na celu nabycie, … Więcej
 • Spotkanie z fizjoterapeutą Zapraszamy na spotkanie z fizjoterapeutą w dniu 16.11.2018r. (piątek) o godz. 16.00 do świetlicy Okręgu przy ul. Grunwaldzkiej 12b we Wrocławiu.
  Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Edukacja i informacja osób … Więcej
 • Zaproszenie Zarząd Koła serdecznie zaprasza swoich członków do udzialu w zwiedzaniu wrocławskich muzeów

  17 listopada (sobota) godz. 13.00 Pawilon Czterech Kopuł obok Hali Stulecia – zwiedzanie i warsztaty dotyczące rzeźby
  24 listopada (sobota) … Więcej

 • Informacja W dniu 31.10.2018 (środa) Biuro Koła będzie zamknięte.
  Więcej
 • Zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Białej Laski Prezydium Zarządu Okręgu Dolnośląskiego, oraz Zarząd Koła PZN Wrocław zapraszają wszystkich członków oraz sympatyków na obchody Międzynarodowego Dnia Białej Laski.
  Uroczyste obchody odbędą się w dniu 17 października o godz. 11.00 … Więcej
 • Spotkanie z dietetykiem Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem w dniu 12.10.2018r. (piątek) o godz. 15.00 do świetlicy Okręgu przy ul. Grunwaldzkiej 12b we Wrocławiu.
  Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Edukacja i informacja osób … Więcej
 • Zapraszamy do udziału w projekcie “Pewny krok do zatrudnienia’ dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej Z powodu rezygnacji zwolniły się miejsca w projekcie “Pewny krok do zatrudnienia” zarówno dla mieszkańców Wrocławia i okolic, jak i Jeleniej Góry i okolic
  Jeśli jesteś osobą niepracującą ten projekt jest … Więcej
 • Warsztaty psychologiczne Zarząd Koła PZN we Wrocławiu zaprasza na spotkanie z psychologiem Panią Agnieszką Degler-Błażewicz w dniu 07.09.2018r. (piątek) o godz. 16.00 w świetlicy Okręgu Dolnośląskiego PZN – ul. Grunwaldzka 12b we … Więcej
 • Spotkanie z optometrystą Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na spotkanie z optometrystą, które odbędzie się w dniu 14 września 2018r. (w piątek) o godz. 15.00 w świetlicy Okręgu Dolnośląskiego PZN.
  Na spotkaniu … Więcej
 • Zaproszenie na spotkanie z pracownikiem MOPS Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza swoich członków na spotkanie z pracownikiem MOPS, które odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2018 ( piątek) o godz. 14:00 w świetlicy Okręgu – ulgi … Więcej
 • Przerwa urlopowa Zarząd Koła PZN Wrocław informuje, że biuro Koła będzie zamknięte w dniach 16-31 lipca włącznie z powodu przerwy urlopowej.
  Więcej
 • Wycieczka Zarząd Koła zaprasza członków Koła na wycieczkę autokarową w dniu 16.06.2018r. (sobota).
  W ramach wycieczki zwiedzimy:

  Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju
  Skansen Szlag Ginących Zawodów w Kudowie Zdroju

  Koszt wycieczki – 40zł od osoby
  W … Więcej

 • Informacja Zarząd Koła informuje, że w dniu 30 maja 2018r. (środa) Koło będzie zamknięte.
  Więcej
 • Spotkanie integracyjne Zarząd Koła PZN Wrocław zaprasza na spotkanie integracyjne dla członków Koła, które odbędzie się dnia 11 maja 2018r. (piątek) o godz. 13.00 w kawiarni Impart przy ul. Mazowieckiej we Wrocławiu.
  Koszt … Więcej
 • Przerwa Świąteczna Zarząd Koła informuje, że w dniach od 20 grudnia 2017 do 1 stycznia 2018r. Koło będzie zamknięte w związku z przerwą świąteczno-noworoczną.
  Wszystkim członkom Koła PZN Wrocław składamy życzenia zdrowych i … Więcej
 • Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu “Niewidomi w świątecznym nastroju” Polski Związek Niewidomych Okręg DolnośląskiZapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach rękodzieła realizowanych w ramach projektu “Niewidomi w świątecznym nastroju” dofinansowanego przez Gminę Wrocław ze środków PFRON.
  Warsztaty odbędą się w dwóch grupach w świetlicy … Więcej
 • Zapraszamy na Andrzejki Polski Związek Niewidomych Okręg DolnośląskiPZN Okręg Dolnośląski oraz PZN Koło Wrocław zapraszają 24.11 2017 o godzinie 16:00 na spotkanie andrzejkowe w świetlicy PZN. W andrzejkowy nastrój wprowadzi nas gra na skrzypcach w wykonaniu Andreya … Więcej