BIAŁA LASKA-ZABAWA ANDRZEJKOWA

TRADYCJĄ KOŁA PZN LUBAŃ JEST ŁĄCZENIE TYCH DWÓCH SPOTKAŃ  DLA SWOICH  CZŁONKÓW, ICH RODZIN WOLONTARIUSZY I ZAPROSZONYCH GOŚCI.

W DNIU 17 LISTOPADA W RESTAURACJI SŁONECZNA ŻYCZENIA ZŁOŻYŁA PANI KATARZYNA WÓJCIK  DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE  W  LUBANIU I W IMIENIU BURMISRZA ARKADIUSZA SŁOWIŃSKIEGO PAN JAN HAŁAKUĆ.

PO ODCZYTANIU SPRAWOZDANIA ZA 2016 I 2017 ROK  PREZES LESZEK MARZEC  PODZIĘKOWAŁ CZŁONKOM ZARZĄDU KOŁA I WOLONTARIUSZOM  ZA PRACE WŁOŻONĄ NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. PRZEKAZAŁ INFORMACJE O ORGANIZOWANYM PORAZ CZWARTY  W OŚRODKU PZN KLIMCZOK W USTRONIU MORSKIM TURNUSIE REHABILITACYJNYM DLA 60 OSÓB. NIESTETY MIEJSCA NA PRZEJAZD AUTOKAREM SĄ JUŻ DAWNO ZAJĘTE. PREZES PRZEKAZAŁ RÓWNIEŻ INFORMACJE, ŻE WIELOLETNIA  WSPÓŁPRACA Z CKWZ I FUNDACJĄ KATARYNKA BĘDZIE OWOCOWAŁA KOLEJNYMI WYJAZDAMI NA WYDAŻENIA KULTURALNE WE WROCŁAWIU.

OBCHODY „BIAŁEJ LASKI” BYŁY DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA LUBAŃ  A ZNACZĄCĄ CCZĘŚĆ POKRYTO ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH KOŁA.PRZY MUZYCE I KATERINGU SPĘDZONO MIŁO KILKA GODZIN.

NASTĘPNE SPOTKANIE  ODBĘDZIE  SIĘ W GRUDNIU  W ŚWIETLICY KOŁA A ZAPROSZONYM GOŚCIEM BĘDZIE RADCA PRAWNY.

PO CZĘŚCI MERYTORYCZNEJ PRZEWIDZIANO KONSUMPCJE POTRAW GRILOWANYCH.

 


You may also like...