Pokaz filmu z audiodeskrypcją “Najlepszy”

Fundacja Katarynka i Kino Nowe Horyzonty serdecznie zapraszają na pokaz filmu “Najlepszy” z audiodeskrypcją i napisami uproszczonymi. Po pokazie zapraszamy na spotkanie z Jerzym Górskim,  niezwykłym bohaterem filmu. 

25 lutego 2018, niedziela, g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław

O FILMIE:

„Najlepszy” to biografia sportowca, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który pokonał nałóg i ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Film został nakręcony w 2017 roku w plenerach Wrocławia i Legnicy.

“Najlepszy”, 2017, reż. Łukasz Palkowski, występują: Jakub Gierszał , Arkadiusz Jakubik, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Adam Woronowicz. Czas trwania 1 godz. 50 min.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=oXaw9kI0olI

Bilety

Bilety w cenie 6 zł. Bilety można rezerwować przez Fundację KATARYNKA pod adresem: fundacja.katarynka@gmail.com lub telefonem 797 122 452. Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl

W celu odsłuchania audiodeskrypcji udostępniamy radio ze słuchawkami.


You may also like...