DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to coroczne święto, podczas którego mężczyźni mogą wyrazić  wdzięczność paniom za ich codzienną obecność, pomoc i wsparcie.

Z tej okazji, Zarząd Koła PZN Jelenia Góra zaprosił Panie zrzeszone w Kole na uroczyste spotkanie. W dniu 7 marca 2019 r. z okolicznościowymi życzeniami dla Pań przyszli: Poseł na sejm RP – Zofia Czernow,  Przewodniczący Rady Miasta Jeleniej Góry -Wojciech Chadży  i  satyryk,  lider  kabaretu Paka-Krzysztof  Langer. Panowie wręczyli dla wybranych Pań symboliczne bukiety kwiatów.

Dodatkową atrakcją dla Pań była prelekcja z zakresu kosmetologii przeprowadzona przez Panie posiadające doświadczenie w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej ze Spa Haus-KIK . Prelegentki opowiedziały o nowych sposobach pielęgnowania skóry, higienie życia i odżywiania, metodzie farmakologicznej, fizykoterapeutycznej itp. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem. Całe spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku zasponsorowanych przez Właścicieli Cukierni i Piekarni Mrugała s.c. w Jeleniej Górze.You may also like...