Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2023

Duszpasterstwo Niesłyszących i Niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej razem z Fundacją FONIS zapraszają serdecznie na Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2023. Zaplanowane jest na piątek 13 stycznia 2023 roku. Spotkanie rozpocznie uroczystą Mszą świętą w Katedrze Wrocławskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela o godz. 10.00.

Osoby, które chcą uczestniczyć w Dolnośląskim Spotkaniu Kolędowym Niewidomych, powinny zgłosić swój udział do dnia 4 stycznia 2023 roku. Możecie zapisać się telefonicznie (tel. 690 502 670) lub mailowo (kontakt@fonis.pl).

Podobnie jak w poprzednich latach koszt uczestnictwa w uroczystości jest symboliczny. W tym roku wynosi 11 zł. Opłatę należy uiścić na miejscu w dniu spotkania, czyli 13 stycznia 2023 roku. Przy wejściu do katedry będzie ustawiony punkt recepcyjny, w którym będą dyżurować wolontariusze Fundacji FONIS. To właśnie tam potwierdzicie swoją obecność, dokonacie wpłaty, a także odbierzecie wejściówki na drugą część spotkania.

Więcej informacji na stronie: Duszpasterstwo niesłyszących i niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej (wroclaw-effatha.pl)

 


You may also like...