PILCHOWICE 2023

W dniu 29.07.2023r.   Członkowie Polskiego Związku Niewidomych Koła w Jeleniej Górze i sympatycy Stowarzyszenia udali się na Piknik do Pilchowic, którego sponsorem była  Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. z Wałbrzycha. W tym dniu spotkaliśmy się na Dworcu PKP w Jeleniej Górze, a o godzinie 10.00 wyruszyliśmy na Piknik. Dojechaliśmy autobusem do zapory w Pilchowicach a następnie przeszliśmy się do przystani wodnej Klubu Żeglarskiego „Horyzont” – miejsce corocznego spotkania na wolnym powietrzu.

Po przywitaniu wszystkich przybyłych i przypomnienia zasad bezpieczeństwa zachowania nad wodą,  wolontariusze z Toyoty i Klubu  wypływali na zalew z osobami  łódkami, rowerkami, żaglówką i motorówką. Pogoda była wówczas bardzo ładna.

Następnie wolontariusze przeprowadzili konkurs  odgadywania utworów muzycznych, puszczanych z płyt. Podczas całego pikniku wszyscy  delektowali się ciastem upieczonym przez wolontariuszy, owocami, zupą i kiełbaską.

Na koniec Pikniku było tzn. Disko .  Impreza zakończyła się o godzinie 15.30. Wszystkie osoby bardzo zadowolone były z tego Pikniku.You may also like...