Zapraszamy na warsztaty z Agnieszką Michalak

“Bycie nieustannie miłym, pomocnym, ugodowym i dbającym najbardziej o innych: wzór do naśladowania czy przepis na katastrofę zdrowotną?”

Jeśli potrzeby innych ludzi są stale Twoim priorytetem i czujesz się odpowiedzialna/-y za ich emocje, nie odmawiasz pomocy czy wzięcia dodatkowych obowiązków (nawet zanim ktoś o to poprosi), jeśli nie umiesz wyrazić własnego zdania, nie narzekasz ani nie prosisz o pomoc dla siebie – zapraszam na spotkanie. Skorzystają z niego także osoby z przewlekłymi i terminalnymi chorobami takimi jak np. astma oskrzelowa, choroba wrzodowa żołądka, reumatoidalne zapalenie stawów, atopowe zapalenie skóry, choroby tarczycy, stany zapalne jelit, nadciśnienie tętnicze, nowotwór, białaczka, stwardnienie rozsiane.

12 marca (wtorek) o godzinie 11:45 w siedzibie Polskiego Związku Niewidomych odbędą się bezpłatne warsztaty psychologiczne dla osób z niepełnosprawnością narządu wzroku (nie jest wymagane członkostwo w PZN). Spotykamy się w kameralnym gronie, przy ciepłych napojach i słodkiej przekąsce, aby rozwijać wiedzę oraz umiejętności pozwalające na pełniejsze i szczęśliwsze życie.

Warsztaty są bezpłatne. Obowiązują zapisy telefoniczne: 789 587 371. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, również zapraszam do kontaktu.

Prowadząca: Agnieszka Michalak, psycholog z PZN.

Miejsce: PZN we Wrocławiu, ul. Grunwaldzka 12, świetlica na 1-szym piętrze


You may also like...