SPOTKANIE OPŁATKOWE

Zarząd Koła PZN w Jeleniej Górze zorganizował dla swoich członków spotkanie opłatkowe zgodnie z planem pracy na 2014r. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze o godzinie 10.00. Msza Święta była odprawiona w intencji członków Koła PZN, ich rodzin o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Po Eucharystii uczestnicy spotkania udali się do sali wielofunkcyjnej „ARKA ”. Prezes Anna Jaworska rozpoczęła spotkanie witając wszystkich przybyłych i złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2015. Krótką modlitwę z błogosławieństwem odmówił Ksiądz Łukasz Pawłowski, po której podzieliliśmy się opłatkiem. Składając sobie wzajemnie życzenia, padło wiele serdecznych i ciepłych słów. Po złożeniu życzeń usiedli wszyscy do suto nakrytego stołu, gdzie królowały dania wigilijne

Gościem honorowym była Pani Bogumiła Zbyszewska przedstawiciel Jeleniogórskich Zakładów Optycznych i wolontariusz Koła.

Na Zakończenie Prezes Koła Anna Jaworska podziękowała za spotkanie i zaprosiła do czynnego udziału w pracy Koła w 2015r. W spotkaniu wzięło udział 50 osób, trwało do godziny 13.00.

 


You may also like...