Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza PZN zaprasza

Przypominamy wszystkim swoim członkom i sympatykom, że od zeszłego roku otwarta jest Filia Centralnej Przychodni Rehabilitacyjno-Lecznicza PZN.

Przychodnia mieści się we Wrocławiu na ul. Kamiennogórskiej 16 we Wrocławiu

Czynna jest w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku

Rejestracja pod nr tel.:  502 687 809, lub e-mail: rehabilitacja@przychodniapzn.pl

Jeśli ktokolwiek z Państwa potrzebuje pomocy, lub ktoś z Waszego otoczenia ma problemy ze wzrokiem serdecznie zapraszamy do naszej przychodni.

Aby skorzystać z pomocy przychodni nie trzeba mieć orzeczonego stopnia niepełnosprawności!

Uwaga: Aby skorzystać z usług przychodni należy mieć skierowanie od lekarza okulisty lub neurologa.
Pobierz wzór skierowania

Polski Związek Niewidomych w 1998 roku powołał Poradnię Rehabilitacji Wzroku Słabowidzących.
W 1991 roku poradnia przekształciła się w Przychodnię Rehabilitacyjno – Leczniczą – specjalistyczny ośrodek medyczny zawierający w swojej strukturze poradnie specjalistyczne dla dzieci i dorosłych, diagnostykę, stomatologię, rehabilitację osób słabowidzących, dział zaopatrzenia w pomoce optyczne, optykę okularową oraz rehabilitację ruchu.

Zapewniamy naszym Pacjentom profesjonalną opiekę medyczną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, współpracujemy z kluczowymi ośrodkami medycznymi z zakresu leczenia chorób oczu oraz prowadzimy działania prewencyjne mające na celu zapobieganie ich powstawaniu.

Miła i fachowa obsługa spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dowodem naszego profesjonalizmu są zadowoleni Pacjenci oraz Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 obejmujący zakresem pełen zakres naszych usług.

W 2017r. została Otwarta filia Centralnej Przychodni Rehabilitacyjno – Leczniczej PZN, która mieści się na ul. Kamiennogórksiej 16 we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat przychodni można znaleźć pod linkiem: Centralna Przychodnia Rehabilitacyjno – Lecznicza PZN


You may also like...