Zapraszamy na film z audiodeskrypcją “Underdog”

Zapraszamy na kolejny film w cyklu “Adapter – kino bez barier”. W lutym będzie to mocne kino, czyli film akcji “Underdog”. To historia zawodnika MMA, który w najważniejszej dla siebie walce popełnia błąd i przekreśla karierę. Powrót na szczyt nie jest łatwy. W rolach głównych Eryk Lubos i Mamed Khalidow.
Film: “Underdog“, film akcji, 2019 rok, reż. Maciej Kawulski, czas trwania 1 godz. 53 min
24 lutego 2019 (niedziela) o g. 16.00, kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21.
Film z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Fundacja zapewnia odbiorniki ze słuchawkami do odsłuchania audiodeskrypcji.
Osoby z niepełnosprawnościami zachęcamy do rezerwowania biletów przez Fundację KATARYNKA pod adresem: rezerwacje@adapter.pl lub telefonem 797 122 452.
Bilety można także kupić bezpośrednio w kasie kina lub przez stronę www.kinonh.pl . Bilety w cenie 6 zł. 
O filmie:
„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Borys „Kosa” Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. „Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.You may also like...