PRACA W BIURZE ZRZĄDU KOŁA

Zarząd Polskiego Związku Niewidomych Koła w Jeleniej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy. Praca na ½ etatu

Zakres obowiązków:
– obsługa Członków Koła, przyjmowanie składek członkowskich,
– współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego,
– realizacja zadań projektowych,
– analiza dokumentacji projektowej.

Wymagania:
– wykształcenie średnie. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,
– obsługa komputera i urządzeń biurowych,
– samodzielność na stanowisku pracy,
– obowiązkowość i operatywność,
– komunikatywność.

Oferujemy
– pracę pełną wyzwań
– przyjazną atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Polski Związek Niewidomych Okręg Dolnośląski.

Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: pznjeleniagora@wp.pl lub na adres biura: Polski Związek Niewidomych Koło Jelenia Góra, Al. Jana Pawła 7, 50-506 Jelenia Góra, pokój 410.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.