OŁAWA – AKTUALNOŚCI

  • SPOTKANIE PRZY GRILLU W dniu 19.07.2022 r. na terenach zielonych przy Ośrodku Kultury w Oławie odbyło się coroczne, trzygodzinne, integracyjne, spotkanie przy grillu. Wszyscy uczestnicy mogli  skosztować przygotowanego poczęstunku z kiełbaskami i kaszanką z grilla oraz tradycyjnymi rogalikami. …
  • Wrocław z perspektywy Odry W dniu 24.05.2022 r. o godz. 8.00  grupa członków Koła PZN w Oławie wraz z przewodnikami udała się autokarem do Wrocławia, aby popłynąć Odrą i odkryć Wrocław od strony rzeki. …
  • Zaproszenie na wycieczkę Zarząd Koła PZN w Oławie zaprasza na wycieczkę autokarową pn. “Odkrywamy Opolszczyznę, która odbędzie się we wtorek 26.04.2022 r. Szczegółowych informacji udzielamy w biurze Koła i telefonicznie.
  • Możliwość opłacania składek członkowskich na konto bankowe W związku z zapytaniami członków w jaki sposób można wpłacać składki w okresie pandemii, informujemy, że jest możliwość wpłacania składek członkowskich na konto bankowe.
    Przypominamy, że składka roczna wynosi 50zł, a …
  • Biuro Okręgu – ważna informacja Informujemy wszystkich członków i sympatyków, że pomimo koronowirusa PZN Okręg Dolnośląski realizuje wszystkie projekty w dotychczasowym wymiarze.
    Wszystkie osoby, które planują nas odwiedzić od dnia 12 marca (od czwartku) prosimy o …