STRZEGOM – AKTUALNOŚCI

 • Zapraszamy członków Koła na Spotkanie Noworoczne Zarząd Koła Strzegom zaprasza swoich członków na Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się w styczniu 2023 r. Więcej informacji w biurze Koła.
 • Dzień Białej Laski w Kole Strzegom Święto ludzi patrzących sercem
  Spotkanie integracyjne członków strzegomskiego koła Polskiego Związku Niewidomych z okazji „Międzynarodowego Dnia Białej Laski” odbyło się 13 października. Władze Strzegomia reprezentował zastępca burmistrza – Tomasz Marczak
  W swoim …
 • 50-lecie Koła PZN w Strzegomiu W dniu 23.09.2021 r. Koło Strzegom obchodziło swoje 50-lecie. Z tej okazji odbyło się spotkanie integracyjne z udziałem przedstawicieli miasta i gminy w Strzegomiu. Uroczystość odbyła się w restauracji “Pod …
 • Możliwość opłacania składek członkowskich na konto bankowe W związku z zapytaniami członków w jaki sposób można wpłacać składki w okresie pandemii, informujemy, że jest możliwość wpłacania składek członkowskich na konto bankowe.
  Przypominamy, że składka roczna wynosi 50zł, a …
 • Biuro Okręgu – ważna informacja Informujemy wszystkich członków i sympatyków, że pomimo koronowirusa PZN Okręg Dolnośląski realizuje wszystkie projekty w dotychczasowym wymiarze.
  Wszystkie osoby, które planują nas odwiedzić od dnia 12 marca (od czwartku) prosimy o …